Nowi członkowie PIPC

14 kwietnia br. do Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego przystąpiła Squire Patton Boggs Święcicki Krześniak sp.k., która jest częścią międzynarodowej firmy prawniczej Squire Patton Boggs zatrudniającej ponad 1600 osób w 45 biurach w 21 krajach. W Polsce kancelaria jest obecna od 2005 r. doradzając klientom w kwestiach prawnych związanych z ich działalnością gospodarczą i jej rozwojem, w tym szczególności w sektorze infrastrukturalnym, chemicznym, energetycznym, mediów, internetu oraz nowych technologii.

11 kwietnia br. do Polskiej Izby Przemysłu Chemcznego przystąpiła ATMOTERM® S.A., firma konsultingowa specjalizująca się w zagadnieniach ochrony środowiska. ATMOTERM® S.A. pomaga podejmować decyzje na najwyższym światowym poziomie, a także rozwiązuje problemy środowiskowe w sposób zintegrowany z aspektami gospodarczymi i społecznymi, rozwijając własne modele i systemy informacyjne, wykorzystując 35-letnie branżowe doświadczenie firmy.

11 kwietnia 2016 r. do PIPC przystąpiła UNISERV-PIECBUD S.A. – firma specjalistyczna świadczącą kompleksowe usługi w zakresie projektowania, remontów i budowy układów chłodzenia wody, kominów przemysłowych, silosów, pieców przemysłowych, instalacji przemysłowych oraz konstrukcji żelbetowych. Spółka została powołana w 2008 r. Swoje usługi realizuje jako generalny wykonawca, członek konsorcjum, ale również w roli podwykonawcy. (kk)

(http://www.pipc.org.pl/, 15.04.2016)